JULONG JL8000 serisi banknot sayma, tasnif ve işleme makineleri

JULONG JL8000 serisi banknot sayma, tasnif ve işleme makineleri

Banknot sayma hayatımızda önemli yer almaktadır. Banknotların yoğun bulunduğu para operasyon merkezlerinde buna yönelik banknot sayma, tasnif ve işleme makineleri yer almaktadır. Banknot sayma , tasnif makineleri sayesinde halkın kullanımındaki banknotların kalitesi ve orijinalliği sağlanmaktadır.

Hayatımızda kullanılan banknot makinelerinin kalitesi, bu yönden çok önem kazanmaktadır. Banknot sayma, tasnif ve işleme makinelerinin bakımı ve arıza giderimi de kalite düzeyi yüksek teknik ekipler tarafından olmalıdır.

Güvenilir ve Kapsamlı Para Tasnif Makineleri

Çok sayıda para birimi veri tabanı tarafından güncellenen banknot sıralama makinelerimiz, sahte ürünleri doğru bir şekilde tespit eder ve banknotları uygunluk, yönlendirme ve mezhebe göre düzenler.

Fabrikamız, makinelerimizin işlevselliğini sürekli olarak garanti etmek için parçaların kalıplanması, imalatı ve montajı ile ilgilenmektedir. Elektrik, mekanik ve veri tabanlı ekipmanları işleyen dört Ar-Ge lokasyonumuz var. Test merkezleri, nakit ayırma doğruluğunu test etmek için elektromanyetik uyumluluk ve güvenlik koşullarını karşılar.

24 saat içinde yedek parça ve eğitim hizmetleri talepleriniz satış sonrası ekibimiz tarafından ele alınmaktadır. Otomatik ayıklama, işçilik maliyetlerini azaltır ve iş verimliliğini artırır. Parçalarımız hızlı dağıtım için uluslararası standartları karşılamaktadır. Bizi hemen arayın!

Hepsi Bir Arada Nakit İşleme Sistemi

Nakit işleme çözümleri sağlamadaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, banknot sayma, sıralama, bağlama, veri işleme ve izleme dahil olmak üzere tüm banknot işlemeyi kapsayan çok işlevli akıllı nakit işleme sistemleri tasarladık ve ürettik. Bu sistemle, her gün büyük miktarda nakit işlemesi gereken nakit merkezleri gibi işletmeler, işlem verimliliğini önemli ölçüde artırabilir ve işgücü girdisini azaltabilir.

Ar-Ge ekibimiz, ürünlerimizin faydasını ve doğruluğunu artırmak için elektrik, mekanik ve veri işleme cihazları ve sistemleri geliştirebilir. Teknik ekibimiz ayrıca, nakit işleme ekipmanı yatırımımızın getirisini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için eğitim, bakım, sistem yükseltmeleri ve diğer hizmetleri sorumlu bir şekilde sağlayacaktır.

Nakit işleme sistemlerimiz, iş modelinize ve nakit özelliklerinize göre parametre ayarı, işlev ve istasyon düzeninin özelleştirilmiş tasarımına sahip olabilir. En uygun sistemi ve rekabetçi fiyatları almak için hemen bugün bize ulaşın.

Julong Ürünleri

14.04.2022
902
Whatsapp
Destek Departmanı
Destek Departmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?