Cavomit hologram takma makinası

Cavomit hologram takma makinası

Cavomit hologram takma makinası

Cavomit firması hologram ve hologram takma makinelerini üretmektedir. Günümüzde hayatımızın çok noktasında hologramları görüyoruz. Banknotlarda , kimliklerde, değerli ürünler üzerinde, paketler üstünde, çeklerde, hisse senetlerinde, teminat mektuplarında vs. görebiliriz. Cavomit yılların verdiği bilgi ve deneyimler ile makinalarını dünyaya ve ülkemize pazarlamıştır.

Ürün Özellikleri
  • Kaliteli hologram
  • Bakım ve müdahale
  • Hologram takma teknolojisi
  • Kullanıma uygun özel imalat
Ürün Galerisi

HOLO@LABEL (HL-330) CAVOMIT ROLL TO ROLL GÜVENLIK HOLOGRAM KAYIT MAKINESI büyük resim

CAVOMIT, ürünleri çoğaltma veya değiştirilmeye karşı korumak için kendinden yapışkanlı, mürekkeple önceden basılmış etiketlere güvenlik hologramlarını sıcak damgalamak için yeni, yenilikçi, elektronik bir makine üretti. Duvar kağıdı desenleri veya kayıtlı görüntüler olsun, her iki hologram türü de kolayca ve uygun maliyetli bir şekilde sıcak damgalanabilir ve ürün kimlik doğrulaması ve koruması sunar.

HOLO@STAMPER PLC MASA ÜSTÜ HOLOGRAM BASKI MAKİNESİ

big imagebig image

HOLO@STAMPER PLC, belgelerin sorun noktası kimlik doğrulaması ve değişken verilerin korunması için kullanılan çok yönlü, kullanıcı dostu, masa üstü sıcak damgalama cihazıdır. İnce kağıttan maksimum kalınlıkta 3 mm kartona ve plastik kartlara kadar maksimum boyutta A4 manuel olarak beslenen bir alt tabaka üzerinde her yere baskı yapar. Duvar kağıdı desenleri veya kayıtlı görüntüler, metalize veya şeffaf OV’ler, düz veya dokulu kalıplar, her şey basit ve kolay bir şekilde güvenli kontrol altında uygulanabilir.

Manuel veya otomatik çalışma modu. Manuel modda, sayfa doğru konuma geldikten ve START anahtarına (manuel veya pedal) basıldıktan sonra ünite yazdırmaya başlar. Otomatik modda, ünite otomatik olarak bir tabakanın varlığını algılar ve çalışmaya başlar. Saatte 2.000 baskı döngüsü hızı.

– Tabakanın ayarlanabilir yan cetvellere manuel olarak hizalanması.
– Maksimum folyo alanı 900 m²
– Maksimum 30 x 30 mm veya 11,25 x 80 mm (yamalar veya çizgiler) basılı alan.
– Düzensiz görüntü perdesi için doğru görüntü kaydı muhasebesi. Görünür ayarlar.
– Mikro ayar mekanizması.
– Folyo gerginlik kontrolü.
– Baskı toleransı: +/- 0,2 mm (filigrana yama).
– Kayıt toleransı: Her iki X / Y ekseninde +/- 0,2 mm (görüntüden yamaya).
– Ayarlanabilir baskı sıcaklığı. Seçilen sıcaklığa ulaşılana kadar yazdırma işlemi başlamaz.
– Bir döngü tamamlanmadan önce ikinci bir baskı yok.
– Bir sayfa geride bırakılırsa sesli ve görsel uyarı.
– Belirli bir süre hareketsiz kaldıktan sonra BEKLEME modu. Saniyeler içinde çalışmaya tam olarak yeniden başlama.
– Güvenli erişim ve çalışma.
– Programlama moduna ve folyo bölmesine elektronik kodlu erişim.
– Sıfırlanamayan denetim sayacı.
– Bağımsız parti sayacı.

MDL-61 CAVOMIT YENI MEKANIK TEK FOLYO HEIDELBERG PLATEN PRESS OHT 26X38 R MONTAJ IÇIN SICAK DAMGALAMA SISTEMI ÇEKER

büyük resim

HEIDELBERG plaka presinin 26X38 montajı için CAVOMIT tek çekmeli mekanik sıcak damgalama aparatı. Heidelberg plakalı letterpress’lerin yerinde dönüştürülmesi için komple tek çekmeli mekanik ataşman, CAVOMIT fabrikasında üretilir ve eğitimli teknisyenlerimiz tarafından birkaç saat içinde tüm plakalara takılır. Sistem sıcak damgalama için idealdir.

Sistem aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır:
1. Mekanik folyo çekme sistemi
2. Kullanılmış folyo için geri sarma sistemi.
3. Sistemin prese takılması için metal taban.
4. Sıcak plaka.
5. Sıcak damgalama folyo besleme sistemi.
6. Sıcaklık kontrol cihazı ile elektrik panosu.

Sıcak plaka:
Müşterinin isteğine göre, sıcak plaka 6,40-7 mm kalıplar için petek veya 1,63-2,5 mm kalıplar için katı olabilir. Mutlak sıcaklık kontrolü.

HOLO@CYLINDER (64X89) (64X90) SBD HEIDELBERG CAVOMIT TWO FOLYO PULLS HOT STAMPING & HOLOGRAM REGISTRATION MACHINE B

büyük resim

HOLO@CYLINDER 64X90 sistemi, CAVOMIT şirketinin fabrikasında standart iki folyo çekme silindiri (dörde kadar yükseltilebilir) ile üretilir ve HEIDELBERG tarafından LETTERPRESS tipi bir makine üzerine monte edilir. Letterpress makinesi tamamen yenilenir ve CAVOMIT tarafından garanti edilen yeni yedek parçalarla bakımı yapılır. Yeni nesil sıcak damgalama makinelerinin büyük bir avantajı vardır. Önceki modellerden 1,5 m daha kısadır ve bu nedenle küçük tesislere daha kolay yerleştirilebilir.

Sıcak plaka

Tek parçalı sıcak plaka, 16 mm kalınlığında, maksimum alan kapsama alanı, yüksek iletkenlikli hafif alaşımdan yapılmıştır. Hareketli plaka, daha fazla enerji tasarrufu ve optimum ısı tahsisi için makine gövdesinden bir sıcaklık yalıtımına sahiptir. Etkin plaka, çeşitli baskı işlerinin hızlı bir şekilde değiştirilmesi için kesme/kırışma kovalama veya yedek sıcak plaka ile kolay değiştirme sağlayan bir baskı kovalamacasına kalıcı olarak yerleştirilir. Aynı anda sıcak damgalama ve kabartma elde etmek için yardımcı malzemeler sıcak plakanın altına yerleştirilebilir.

Baskı sıcaklığının gerekli hassasiyeti, bir PLC üzerinde somutlaştırılmış bir elektronik kart tarafından kontrol edilen, 6 hassas sıcaklık kontrol bölgesinde plakanın genişliği boyunca eşit olmayan bir şekilde tahsis edilen 18 güvenilir, paralel direnç ile elde edilir. PLC, bölgeleri dokunmatik ekran üzerinden yüksek doğrulukla izler.

WINDOWS yazılımına sahip bir dizüstü bilgisayar, daha iyi çalışma için makineye uyarlanmıştır.

Dizüstü bilgisayarın aşağıdaki avantajları vardır:
1. Makinenin daha iyi programlanması.
2. Daha fazla uyarı ekranı.
3. İNTERNET bağlantısı.
4. Çok kolay kullanım.

Çalışma anahtarları:
1. Makine hız kontrolü.
2. Otomatik / Manuel çalışma.
3. Makine START düğmesi.
4. Makine STOP düğmesi.

Doğrudan çalışma anahtarları:
1. ACİL DURDURMA.
2. BAŞLAT.
3. Makinenin manuel çalışması.

HOLO@FLEXO (K-300X2) BILGISAYAR FORMU İKI TRAKTÖR SISTEM PAKETI PAKETLEMEK IÇIN IKI FOLYO ÇEKER CAVOMIT HOLOGRAM KAYIT MAKINESI B IÇIN IDEAL

büyük resim

Tamamen CAVOMIT firması tarafından üretilmiştir.
Hologram kaydı, faturalar, çekler ve genel olarak güvenlik gerektiren belgeler gibi çok kullanımlı bilgisayar formlarında sıcak damgalama ve kabartma için idealdir.
Güvenli baskı pazarındaki en üretken makinedir ve yüksek hıza ulaşır: baskı kafası başına saatte 7.000 baskı.
Üretim kapasitesini iki katına çıkarmaya ve saatte 14.000 baskı hızına ulaşmaya olanak tanıyan çok kullanımlı bilgisayar kağıdı (traktörler) için iki ila dört baskı kafası ve iki besleme sistemi ile üretilmiştir.
Panasonic tarafından dokunmatik ekrana ve kolay programlamaya sahip güçlü bir elektronik sistem ile donatılmıştır.

– Belgeleri besleyici yığınına yerleştirin.
– Belgeler metal çubuklardan ve fırçanın altından geçer.
– Belge hizalaması.
– Rulodan ruloya kadar çalışabilir.
– Son derece hassas optik LAZER SENSÖR ile yeniden baskı kapasitesi.
– Her pistondaki basınçlı havanın düzenlenmesi.
– Çok kullanımlı bilgisayar kağıdının düzgün katlanması için YUKARI/AŞAĞI düğmesi ile manuel çalıştırma özelliğine sahip elektrik dağıtım yığını.
– Doğru çalışma için teslimat yığınına uyarlanmış özel tip redüktörlü motor.
– Makine, uzun süreli çalışma için uygun düzenleme, hava nemi alma ve valflerin yağlanması için basınçlı hava sistemi ile donatılmıştır.

HOLO@FLEXO (K-600X2) BILGISAYAR FORM PAKETI RULO RULO IKI FOLYO RULO ÇEKER CAVOMIT HOLOGRAM KAYIT MAKINESI B IÇIN IDEAL

büyük resim

Tamamen CAVOMIT firması tarafından üretilmiştir.
Hologram kaydı, fatura, çek vb. gibi çok kullanımlı bilgisayar kağıtlarına ve güvenliğe ihtiyaç duyan tüm belgelere sıcak damgalama ve kabartma işlemleri için idealdir. Güvenli baskı pazarındaki en üretken makinedir ve yüksek hızlara ulaşır: baskı kafası başına saatte 7.000 baskı. Üretim kapasitesini artırmaya ve saatte 42.000 hologram baskı hızına ulaşmaya olanak tanıyan çok kullanımlı bilgisayar kağıdı (traktörler) için altı adede kadar baskı kafası ve iki besleme sistemi ile üretilebilir. Panasonic tarafından dokunmatik ekrana ve kolay programlamaya sahip güçlü bir elektronik sistem ile donatılmıştır.

– Belgeleri besleyici yığınına yerleştirin.
– Belgeler metal çubuklardan ve fırçanın altından geçer.
– Belge hizalaması.
– Rulodan ruloya kadar çalışabilir.
– Son derece hassas optik LAZER SENSÖR ile yeniden baskı kapasitesi.
– Her pistondaki basınçlı havanın düzenlenmesi.
– Çok kullanımlı bilgisayar kağıdının düzgün katlanması için YUKARI/AŞAĞI düğmesi ile manuel çalıştırma özelliğine sahip elektrik dağıtım yığını.
– Doğru çalışma için teslimat yığınına uyarlanmış özel tip redüktörlü motor.
– Makine, uzun süreli çalışma için uygun düzenleme, hava nemi alma ve valflerin yağlanması için basınçlı hava sistemi ile donatılmıştır.

Sıkça Sorulanlar
Hologram türleri nelerdir?

The “Pepper’s Ghost” hologram
Holografik sis perdesi
Holografik ağ sistemi
Holografik ayna tekniği
Yarı şeffaf OLED ekranlar
Holografik piramitler
Hologram kreasyonları
HYPERVSN sistemi

Hologram baskının çeşitleri nedir?

Ürünlerin ve nesnelerinin orijinal olduğunu kanıtlamak ve güvenilirliğini göstermek amacıyla tercih edilen hologram baskının çeşitleri bulunur. Bu çeşitler hologramın kullanıldığı alanlara ve kullanım şekillerine göre farklılık gösterir. Hologram baskının çeşitleri arasında entegral, 2d, 3d, 2d/3d, kinegram, interaktif ve stereogram baskılar vardır.

Hologramlar Nerelerde Kullanılıyor?

Hologram bir fotoğrafik teknik ve görüntü kaydı gibi görünse de geniş bir uygulama alanına sahip. En büyük potansiyel kullanım alanlarından biri veri depolama. Örneğin CD, DVD ve BlueRay gibi kayıt ortamları her ne kadar üç boyutlu olsalar da veriler manyetik sabit disklerde olduğu gibi iki boyutlu bir yüzeye kaydedildiğinden saklama kapasiteleri sınırlı. Hologram tekniği kullanıldığında ise veriler üç boyutlu olarak da kaydedilebilir. Dolayısıyla hologram tekniği sayesinde veri kayıt cihazlarının kapasitesini büyük oranda artırmak mümkün. Holografik saklama tekniğine dayalı sabit diskler henüz piyasaya çıkmamış olsa da yakın zamanda bu tür ürünleri raflarda görebiliriz.

Cavomit ile ürünleriniz güven içinde
Cavomit üstün ve yenilikçi teknolojisi ile hayatınıza güven katar
13.10.2021
368
Whatsapp
Destek Departmanı
Destek Departmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?