Ekipman Yönetimi ve Yazılım Çözümü

Entegre Ekipman ve Servis Platformunun Desteklenmesi

Julong, yılların başarılı deneyimlerine dayanarak, 10 yıldan fazla bir süredir çalışan ve mükemmele ulaşmak için çeşitli iyileştirmeler geçiren ekipman ve veri yönetimi platformu geliştirdi. Yazılım çözümümüz Merkez Bankası ve 156 yerli ticari banka tarafından kullanılmış ve sertifikalandırılmıştır.

Yazılımımız, merkez bankalarının ve ticari bankaların banknot dolaşımını ve alt şubelerin cihazlarını yönetmesi için idealdir. Bu çözüm, ekipmanınızı ve banknot durumunuzu bir bakışta temizleyerek merkez ofislerdeki işleri kolaylaştırmaya yardımcı olur. Ağınıza ve gereksiniminize göre özelleştirilmiş yapılandırmaları destekliyoruz. Açık ağ protokolleri, farklı şirketlerin cihazlarının birleşik yönetim için platformumuza bağlanmasına izin verir. Sorunsuz bir nakit işleme yönetimi çözümü elde etmek için ekipmanımızı ve yazılımımızı tanıtın.

Çözümlerimizden Tam Olarak Yararlanın

Ekipman Yönetimi ve Yazılım Çözümü

İşlevsel nakit işleme ekipmanımızla donatılmış cihaz yönetimimiz ve veri platformumuz, nakit yönetiminin verimliliğini ve güvenli dahili veri yönetimini önemli ölçüde artırabilir.

Çok Yönlü Uzaktan Veri Yönetimi

Ekipman bakımı için istem notları, nakit ekipman durumu sorgulaması (normal veya arıza), makinenin dahili veri güvenliğini sağlamak için oturum açma şifresinin uzaktan değiştirilmesi, bir alandaki tek bir makine veya makineler için yazılım uzaktan yükseltme yönetimi, makinenin çalışmaya devam etmesini sağlamak için uzaktan hata ayıklama ve parametrelerin değiştirilmesi ve belirli ekipman arıza sorunlarının belirlenmesi dahil olmak üzere kapsamlı ekipman yönetimi. Hepsi bir arada sistem ve platformun günlük nakit işleme işlerini yönetmek için kullanımı kolaydır.

Esnek Veri Yönetimi

Veri yönetimi ve gerçek zamanlı veri sorgulama, platformumuzun öne çıkan özellikleridir. Banknotları görsel olarak bir diyagrama göre sıralama istatistiklerini kontrol edebilir ve sunucuyu arşivleme için karşıya yüklemek üzere XML dosyaları oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, sistemimiz sistem günlüklerini doğrudan sistem klasöründe kontrol etmeyi, makinenin şu anda nerede bulunduğunu gerçek zamanlı olarak kontrol etmeyi, çevrimiçi makinelerin sayısını izlemeyi, kayıtlı makinelerin çalışma modunu izlemeyi, nakit işleme istatistiklerini kontrol etmeyi, geçen hafta, ay veya yıldaki çevrimiçi cihazların sayısına geri dönmeyi vb. Destekler. Nakit işleme işini başarılı kılmak için tüm detaylar ve veriler zamanında yönetilebilir.

Banknot Seri Numarası İzleme Verileri

Son yıllarda, banknot uygulamasının seri numarası tüm dünyadan daha fazla odaklanmıştır. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak Julong, ekipman bağlantısı ve veri yönetimi için bir platform geliştirdi. Cihazlarımız, farklı para birimlerinden kesin sonuçlar elde etmek için yüksek çözünürlüklü sensörlerle yüksek teknolojili tanımlama teknolojisi gerçekleştirir. Banknotların seri no. nakit işlem makinelerine, bir SD karta kaydedilebilir veya sunucuya yüklenebilir, bu da depolamayı daha esnek hale getirir. Nakit ve banknot detaylarının tüm dolaşım süreci, banknot versiyonu, mezhebi, orijinalliği, eski veya yenisinin derecesi, makine numarası dahil olmak üzere seri numarasına göre izlenebilir. ve saire. Yukarıdaki tüm detaylar müşterinizle ilişkilendirilebilir, bu nedenle bazı sahte anlaşmazlıklar meydana gelirse, mükemmel bir izleme ve izleme çözümü ile çözülebiliriz. Entegre ekipman sistemi servis platformumuz, bankaların güvenliğini artırmak için en iyisini yapacaktır.

15.05.2022
388
Whatsapp
Destek Departmanı
Destek Departmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?