Doğru ekip ile teknik bakım

Doğru ekip ile teknik bakım

Doğru ekip ile teknik bakım

Bir ürünün veya makinanın müşteriye tedarik edilmesi hizmetin sonlanması demek değildir. Asıl iş ve ortaklık bu süreçten sonra başlar . Bunun bilinci ile müşterimizin daima yanındayız. Bunu doğru ve donanımlı ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bir makinanın operatör bakımına ihtiyacı vardır. Bunun dışında makinalar belirli zaman aralıklarında periyodik bakıma da ihtiyaç duyar. Bunu bilinçli teknik ekiple yapmak makinaya kalite katar. Bu makinaya ve firmamıza üstünlük sağlar. Makinaların uzun vadeli ve ekonomik kullanımı arkasındaki teknik ekibin kalitesi ile doğru orantılıdır. Buda başarıyı ve liderliği sağlar. Özellikle banknot sayma makinalarının daima güncel tutulması gerekir. Tutulmadığı takdirde sahaya sürülen sahte paraların sayıma dahil edilmesine sebep olur. Buda müşterilerimizin zarar görmesi demektir. MSLINE bunun olmasını engelleyecek yanınızdaki firmadır.

Hizmet Özellikleri
 • Kaliteli, eğitimli ve donanımlı ekip
 • En kısa sürede aksiyon almak
 • Doğru ve nitelikli çözümler
 • Ürünün arkasında durmak
Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar
Teknik ekip önemli midir?

Almış olduğunuz ürünün ekonomik ve uzun süreli kullanımını teknik ekip sağlar. Firma teknik ekibinin kalitesi ile vardır. Buda firmaya ve ürüne değer katar. Bu da müşterimizi değerli kılar.

Makinalara yönelik doğru müdahale neyi sağlar?

Makinalara yönelik doğru müdahale makinanızın doğru çalışmasını , uzun süreli kullanımı ve buna bağlı makinanın daha verimli olmasını sağlar. Buda sizlere kaliteyi ve uygun fiyatı getirir.

Fiyatın uygun olması ilk alımın düşük fiyat olması mıdır?

Makinanın düşük fiyata alınması makinanın uygun olduğu anlamına gelmez. Aksine makinanın uygun fiyata alınması demek makinayı ne kadar uzun süreli kullandığınız ile doğru orantılıdır. Çünkü maliyet bedelini kullandığınız süreye böldüğünüzde makinanın uygun fiyata alındığının ispatıdır. Düşük fiyata alıp kısa sürede kullandığınız makina aksine size kullanım ömrüne göre pahalıya mal olur. İşte bu dengeyi düşünerek teknik ekibimizle hareket edip ömrünü uzatmak hedefimizdir.

Teknik ekibimiz ile yanınızdayız
Teknik ekibin kalitesi firmamıza , üreticiye ve müşteriye uygun kaliteli ürünü sağlar
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  707
  Whatsapp
  Destek Departmanı
  Destek Departmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?