Satış , doğru fiyat , doğru ürün

Satış , doğru fiyat , doğru ürün

Satış , doğru fiyat , doğru ürün

Satış için gerekli tüm unsurları araştırıp bulup sunmak en büyük farkımız olacaktır. Bunu yaparken müşterimizin ve üreticimizin yanında olacağız.

Bu birliktelik hem bize , hem üreticimize , hem de müşterimize kazandıracaktır.

Firmamız ile temasa geçerek farklı ürünler hakkında bilgi alabilirisiniz. Bunun yanında ihtiyacınız olan konular hakkında da araştırma yaparak sizlere dönüş yapılacaktır.

Hizmet Özellikleri
 • Doğru tespit
 • Doğru fiyat
 • Doğru ürün parkuru
 • Doğru çözüm
Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar
Neden Lityum İyon ?

Lityum iyon piller geleneksel pil teknolojisine göre daha hızlı şarj olur, daha uzun sürelidir ve daha hafif tasarımda daha uzun ömürlü olmaları için daha yüksek bir güç yoğunluğuna sahiptir. Nasıl çalıştıkları hakkında biraz bilgi sahibi olduğunuzda, pillerinizi çok daha verimli kullanabilirsiniz.

Lityum iyon pil Nedir ?

Lityum iyon pil (Li-ion) bir çeşit yeniden doldurulabilir pildir. Çoğunlukla elektronik araçlarda kullanılır. Ağırlıklarına-büyüklüklerine oranla verebildikleri yüksek enerji ile en iyi pil çeşitlerinden biridir ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lityum iyon pil özellikleri nedir ?

Lityum iyon piller, geleneksel pillere nazaran daha uzun ömürlü, daha yüksek güç yoğunluğuna sahip, bir seviyeye kadar daha hızlı şarj olan ve daha hafif bataryalardır. Li-ion pillerde klişe hale gelen şarj etmek için pilin tamamen boşalması durumuna gerek yoktur.

Aktif Kampanyalar

Zaman zaman adetlere bağlı olarak kampanyalarla sizlerin hizmetinde olacağız.

MSLINE TEKNOLOJİ İLE YANINIZDA
Sizler için üstün teknolojileri araştırarak çözümler sunacak ve yanınızda olacaktır.
Hizmet Teklif Formu

  13.04.2022
  423
  Whatsapp
  Destek Departmanı
  Destek Departmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?