Satış öncesi tespit ve çözüm

Satış öncesi tespit ve çözüm

Satış öncesi tespit ve çözüm

Firmamızın ilkelerinden biri olan satış öncesi yerinde inceleme, değerlendirme, ölçme en büyük farkımızdır. Müşterilerimizin gereksinimlerinin doğru çözümler ile buluşması bu ön çalışma ile olmaktadır.

Yerinde tespit ihtiyaçların karşılanmasının en isabetli yoludur. Çözümleri oluştururken müşterimiz ile karar vermek sağlıklı çözümdür.

Ürünlerimiz ve ihtiyaçlarınız için firmamız ile temasa geçiniz. En uygun çözümleri sunacağız. Firmamız ile temasa geçerek farklı ürünler hakkında bilgi alabilirisiniz. Bunun yanında ihtiyacınız olan konular hakkında da araştırma yaparak sizlere dönüş yapılacaktır.

Hizmet Özellikleri
 • Yerinde gözlem
 • Yerinde tespitler
 • İhtiyaçları yerinde dinleme
 • Yerinde oluşabilecek çözümleri değerlendirme
Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar
Virüsler hayatımızdan nasıl çıkartılır? Paraların temizliği yapılabilir mi?

Virüsler hayatımızda, bu bir gerçektir. Bunlardan korunmanın en güzel yolu dezenfekte ortamlarda yaşamaktır. Bunu yaparken tabi ki üstün teknoloji kullanmak bizlere kolaylıklar sunacaktır. Ortamlarımızın ve kullandıklarımızın dezenfekte edilmesinin yolu UVC teknolojisidir. Bunun yanında çok sık kullandığımız üzerinde binlerce mikrobu, virüsü barındıran paraları da UVC teknolojisi ile temizleyebiliriz.

MoneyShower teknolojisinin farkı nedir?

UV-C Işığı, İleri Teknoloji MoneyShower Çipi ile sürülür. Mikrosaniyelik bir zaman diliminde, yani anlık olarak dezenfeksiyon sağlar. ( 1 mikro saniye, 1 saniyenin milyonda biridir. )

UVC teknolojisi ile ortam virüslerden arındırılabilir mi?

UVC teknolojisi sayesinde ortam virüslerden arındırılabilir. Bunun yanında ortamda bulunan istenmeyen kokularda yok edilebilir. Ortam havalandırmalarına kolayca adapte edilebilir.

Aktif Kampanyalar

Zaman zaman adetlere bağlı olarak kampanyalarla sizlerin hizmetinde olacağız.

MSLINE TEKNOLOJİ İLE YANINIZDA
Sizler için üstün teknolojileri araştırarak çözümler sunacak ve yanınızda olacaktır.
Hizmet Teklif Formu

  13.04.2022
  447
  Whatsapp
  Destek Departmanı
  Destek Departmanı
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?