Güvenilir ve Verimli Bir Nakit Merkezi Çözümü mü arıyorsunuz? İhtiyacınız Olan Her Şeye Sahibiz.

Güvenilir ve Verimli Bir Nakit Merkezi Çözümü mü arıyorsunuz? İhtiyacınız Olan Her Şeye Sahibiz.

Nakit işleme merkezleri genellikle şubelerden ve süpermarketler gibi diğer işletmelerden gelen yüksek hacimli banknotları düzenli olarak işler. Nakit paranın sürekli yönetimi, bu tesislerin parayı hızlı bir şekilde sıralamaya ve filtrelemeye yardımcı olmak için verimli ve güvenilir nakit sıralama ve işleme ekipmanlarını gerektirir.

Julong, müşterilere doğru ve verimli nakit ayırma makineleri ve yazılımları sunarak bu talebi ele almaktadır. Hassas miktar sayımı, mezhep sıralama ve seri numarası algılama gibi özelleştirilebilir özelliklerle ekipmanlarımız ihtiyaç duyulan her türlü görevin üstesinden gelmeye hazırdır.

Çözümlerimizden Tam Olarak Yararlanın

Nakit Merkezi Çözümü

Tesisler arasında banknotların saymasını, transferini ve ödemesini daha kolay ve hızlı hale getiren Julong, müşterilere çok yönlü bir dizi akıllı nakit sıralama ve bağlama makinesi ve yazılımı sunmaktan gurur duymaktadır.

Otomatik Sıralama ve Mutabakat

İstasyon başına günde ortalama 280.000 banknotla çalışan standart nakit işleme makinelerimiz, aynı anda 20’ye kadar çoklu nakit sıralamayı destekleyerek hızlı ve istikrarlı bir hızda kesin sonuçlar verir. Özel ekipmanlarımız ayrıca madeni paraları istediğiniz gibi sıralayabilir. Nakit merkezleri, entegre çözümlerimizle şubelerden TCR’lerden, ATM’lerden ve süpermarketlerden gelen büyük miktarda parayı kolay ve hassas bir şekilde işleyebilir. Buna dayanarak, verimli ve doğru günlük mutabakat garanti edilebilir.

Doğru Küresel Para Birimi Tanımlaması

Ar-Ge ekibimiz, bölgesel ve küresel işinizi desteklemek için dünya çapında yayınlanan en son para birimlerinin özelliklerini incelemek için her zaman ön plandadır. Dünyadaki en yaygın dolaşımdaki para birimi olsun, sıralama sonuçlarımızın doğruluğunu sağlamak için tüm özelliklerini kaydettik ve düzenli olarak veritabanımızı koruduk. Ekipmanlarımızdaki para birimi algılama sensörleri ile entegre sistemimiz, notları süzerken tüm para birimlerini hatasız bir şekilde okuyabilir.

Veri Yönetimi için Julong Tarafından Geliştirilen Yazılım

Nakit ayırma ekipmanımız, son derece işlevsel bir veri yönetimi ve izleme yazılımı ile birlikte gelir. Julong’un bankacılık sistemine bağlanan ekipman, ilgili verileri depolama ve yönetim için tescilli yazılımımıza aktarabilir. Nakit seri numaralarını alın, günlük ve aylık çıktıları gözden geçirin, nakit demetlerinin verilerine dönüştürün, yazılımımızdan ve basılı barkodumuzdan tutarlı bilgilerle gerçek zamanlı verileri izleyin.

Modüler Düzen

Ekipmanlarımızla modüler bir düzen uygulanmakta ve nakit sıralama makinelerimizin her büyüklükteki nakit merkezlerine uymasını sağlamaktadır. Ekibimize, ekipmanı kullanacak ofis alanının düzenini, işleme yeteneklerini ve çalışan sayısını sağlayarak, kurulumu konuma kolaylıkla uyum sağlayacak şekilde ayarlayabiliriz. İş büyüdükçe, nakit merkezleri esnek ve güncel nakit işleme ekipmanlarımızı ekleyerek minimum maliyetle kapasitenin boyutunu en üst düzeye çıkarabilir.

Teknik Destek

İster yerinde ister uzaktan teknik desteğe ihtiyacınız olsun, ekibimiz size inanılmaz satış sonrası yardım sağlamaya hazırdır. Komisyondan kuruluma ve hatta bakım ve ekipman yükseltmesine kadar, destek ekibimiz talepten sonraki 24 yıl içinde gerekli yardımı sağlayacaktır. Sistem yükseltmeleri, ekipmanın güncel olmasını sağlamak için mümkün olduğunda da sağlanır.

15.05.2022
571
Whatsapp
Destek Departmanı
Destek Departmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?